Hľadáte pohodlné topánky vhodné na všetko

0
4

Bez tenisiek sa nedá žiť. Sú pohodlné, štýlové a nesmrteľné. Akonáhle vtrhli na stránky časopisov o móde, stali sa z nich jasné favoritky nielen dospelých, ale aj tínedžerov, seniorov i detí. Zaujíma vás, čo na nich ľudia majú? Predstavíme vám niekoľko dôvodov, prečo sa bez pohodlných „vaflí“ na nohách nezaobídete.

Zabudnete, že ich máte na nohe
Topánky, ktoré majú typickú vaflovú podrážku, poskytujú také pohodlie počas nosenia, že na ne možno úplne zabudnete – splynú s vašou nohou. Typickými predstaviteľkami vaflových podrážok sú Vans Slip-on. Pohodlne sa obúvajú, sú štýlové, hodia sa ku všetkému a zďaleka nie sú určené iba pre skateboardistov.

Ikonické designy, čo stáli pri zrode skateboardových legiend
Ďalšími zástupcami „waffle“ podrážok sú Vans Old Skool. Jedny z najikonickejších topánok, ktoré si môžete zaobstarať. Hoci pôvodne boli vyrábané najmä pre skateboardistov, teraz sú súčasťou bežného šatníka pestrej škály ľudí. Vďaka tomu, prečo si ich obľúbili skateboardisti, si ich totiž obľúbili aj ostatní ľudia. Sú skrátka ideálne na nosenie, poskytujú nohám komfort av neposlednom rade sú ikonické – pre Vans Old Skool je totiž typický jazzový pruh, ktorý majú topánky na boku. Ten sa na nich objavuje od doby, keď vtrhli na trh, teda od sedemdesiatych rokov dvadsiateho storočia.

Minimalistické prevedenie a tradičné black and white modely
Klasické modely Vans zoženiete vo farebných prevedeniach, ale aj v minimalistických dizajnoch. Najtypickejším modelom sú Vans v čiernobielom variante. Či už sa jedná o klasickú šachovnicu, ktorá je typická pre slip-ony alebo o čierne topánky s bielym jazzovým prúžkom. Obe varianty sa dajú vhodne zladiť s ležérnym odevom a obuť na spoločenské udalosti. Práve vďaka pohodlným topánkam budú spoločenské akcie znesiteľnejšie a lepšie si ich vychutnáte.

Nájdite si ten svoj model
Či už sa vám páčia ľubovoľné farebné kombinácie a modely topánok, tenisky Vans s vaflovou podrážkou vás prekvapia a nájdete si presne taký dizajn, po ktorom túžite. Pri obúvaní modelu slip-on ušetríte čas, pretože ich nebudete musieť nijako šnurovať či zapínať. Vans Old Skool sú zase legendami na poli streetovej módy. Nájdite si svoj vysnívaný model vaflových topánok, ktoré nebudete chcieť už nikdy zložiť v katalógu Flexdog. Ten totiž ponúka široký sortiment tenisiek a nadchne svojou pestrou ponukou každého milovníka topánok.

Nechajte sa zlákať dizajnom vaflových topánok a podľahnite ich kúzlu. Akonáhle si ich jednu obujete na nohu, nebudete ich chcieť už nikdy zložiť. Ponúknu vašim chodidlám totiž také pohodlie, ktoré si zaslúžia a budú vám môcť robiť spoločnosť pri športe, vo voľnom čase, v práci aj na spoločenských udalostiach.

Předchozí článekStop kŕčovým žilám alebo Ako v tehotenstve na prekrvenie končatín
Další článekTip na nenáročný výlet: Stredočeské mestečko Velvary s neďalekou vyhliadkou aj zázračnou studničkou